Knižní úroda

Někdy na mne padají chmury, že nejsem dost výkonná, že je toho za mnou málo vidět. Že nestíhám všechno, co bych chtěla a ( podle mne ) měla. Jenže ono naučit se vypnout, chvíli nic nedělat a jenom courat lesem, taky není od věci. Zdá se, že se mi to začíná dařit …

Někde mezi poflákováním se po lese a neustálým hledáním věcí ve sbalených krabicích, vznikly během jara a léta čtyři knihy. Tři z nich už jsou vydané, čtvrtá to snad stihne do vánoc.

Pokud chcete některou z knih s věnováním, tak nakoukněte do e-shopu!

Knihu Psí dny vydalo nakladatelství Meandr, je pro trochu větší děti a je fakt hodně napínavá. A protože psy miluju a jsou součástí mého života desítky let, byl to titul pro mne jako dělaný.

Leporelo Když dá husa huse pusu vyšlo v mé nejmilejší Běžílišce. Byl to takový můj velký rest. Text jsem měla k dispozici opravdu hodně dlouho, jenže to pořád nějak nešlo. Přitom jsem se na tu práci tak těšila. Ale zrovna tuhle knížku jsem nechtěla dělat jen jako další položku na seznamu. Potřebovala jsem klid a hlavně chuť, která mi poslední dobou nějak chyběla. A myslím, že se vyplatilo si na ní počkat. Ty ilustrace jsem si opravdu užila a doufám, že je to na nich znát a že si je užijete i vy.

Třetí pacholátko je Příběh naší rodiny. Není to klasická kniha, kterou si přečtete, případně se pokocháte ilustracemi a zavřete. Tady se stanete spoluautory a zakonzervujete vaše rodinné vzpomínky pro další generace. A určitě si u toho užijete dost legrace a možná se při zpovídání starších členů rodiny dozvíte i něco, o čem jste neměli ani ponětí. A koho by to zajímalo, tomu prozradím, kde v ilustracích najde moji maličkost nebo moje rodiče.

Podělte se o své myšlenky